Останні відгуки

17.05.20
Гриценко А. С.
НАСТАВ ЧАС "ЕФЕКТИВНОСТІ" ЧЕКАЮ РЕАКЦІЮ НА ...

05.05.19
Пилипенко О. В.
Олег Пилипенко - дуже відповідальна особа

28.04.19
Гройсман В. Б.
Талантливый управленец, Побольше таких, и Украина ...

08.02.19
Балашов Г. В.
Державне регулювання економіки довело ситуацію до ...

26.01.19
Спирина И. Д.
I know her and I know she hard worker she is ...
1-ий Народний Рейтинг Політиків України Рус | Укр
ПРАВИЛА РЕЙТИНГА

Так вже виходить, що ми, українці, постійно живемо в стані передвиборної ситуації. Нам постійно доводиться приймати рішення. Вибрати гідну людину на пост Президента, депутатів у Верховну Раду, місцеві ради не так вже просто.

Мета Рейтингу - допомогти громадянам України дізнатися правду про політиків, усвідомлено вибирати їх, дати можливість критикувати його.

З іншого боку, наші політики розуміючи, що прості громадяни ставлять їм оцінки на нашому Рейтингу, прагнутимуть робити щось корисне для людей, піднімати свій моральний рівень.

Цей рейтинг абсолютно незалежний. Політики не можуть заборонити оцінювати себе клієнтам, окрім випадків в п.5. У результаті, усі учасники рейтингу повинні виграти - народ висловить свою думку про політиків, а політики - критично подивляться на себе з боку.

Як оцінювати:

Чесність - як Ви характеризуєте чесність політика, виходячи з його попередньої політичної діяльності?

Відповідальність - чи брав і ніс цей політик відповідальність за свої вчинки і зобов'язання?

Професіоналізм - як Ви оцінюєте лідерські якості, знання історії, філософії, літератури, ораторські якості інтуїцію і так далі.

Але, незважаючи на свободу слова, процвітаючу в Україні, у нас є деякі правила, виконання яких відстежується модератором. Порушники будуть забанені.

Правила.

1. Ставте чесні об'єктивні оцінки політикам, не ображайте, не погрожуйте у відгуках. Забороняється використання нецензурних слів, мату і матозаменителей, личерство, хамство, вульгарні висловлювання.
2. Вводите тільки робочу контактну інформацію політика і адресу місця його роботи. Наприклад, телефон приймальні, телефон у особистому робочому кабінеті політика, телефон секретаря, адміністратора.
3. Не вводите контактну інформацію особистого характеру(домашня адреса, домашній телефон і так далі). Виключення - тільки якщо політик сам дозволив Вам ввести таку інформацію. Проте, при сигналі від політика про несанкціоноване розміщення такої інформації - вона буде негайно видалена.
4. Політик може звернутися до адміністратора сайту з проханням відкоригувати контактну інформацію.
5. Політик може звернутися до адміністратора сайту з вимогою видалити себе з рейтингу тільки за наявності серйозних причин. Таких як: припинення політичної діяльності, зміна професії, і так далі
6. Сайт не несе відповідальності за оцінки і висловлювання відвідувачів сайту, а також за розміщення тій або іншою контактною інформації політика. Уся відповідальність лягає на власників/користувачів IP- адрес, з яких був здійснений вхід на сайт. Вважається, що власник IP- адреси отримав дозвіл політика на публікацію його персональ
7. Відвідувач сайту може оцінити кожного конкретного політика тільки один раз в 30 днів. Ідентифікація відвідувача ведеться по IP адресі його комп'ютера.
8. Якщо території, де працює політик, немає в списку - вкажіть її окремо в полі Контактна інформація. Пізніше вона буде додана в список.

Увага! Кількість оцінок менше 3-х! - цей значок, що стоїть напроти політика означає, що його оцінили менш 3-ох громадян. Слід дочекатися збільшення кількості оцінок перш, ніж покладатися на інформацію про нього, хоча, цілком можливо, що це - політик заслуговує довіри;

Рекомендований Народним Рейтингом - цей значок означає, що даний політик рекомендується Народним Рейтингом на підставі аналізу відгуків про нього в Інтернеті (на форумах, сайтах політичної тематики і т.д.), персональних інтерв'ю з його колегами. Імовірність високого морального, етичного, ділового рівня достатня;

Кількість оцінок від 3-х до 10-ти! - цей значок, що стоїть напроти політика означає, що його оцінили від 3-ох до 10-ти громадян.

Кількість оцінок 10 або більше - цей значок свідчить про те, що даному політику на сайті Народного Рейтингу поставили оцінки 10 або більше громадян. Тобто, середні оцінки відображають реальний рівень морально - етичного рівня, чесності, щирості цього політика.1-ый НРПОУ в Google+